«1...1112131415...218»

Felhasználó
13 éve
PUCUT!!! xD...............
2ui6ci51j4k4cxb62ta.gifthrow.gifQmEItWY.giftatice_04.giftatice_08.gif

Felhasználó
13 éve
mi lett veled pizza xd mostanában egy rosszalló szót sem látok tőled :)
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
13 éve
akkor cső.....

Felhasználó
13 éve
még mindg nemjó engem sose sértegettél fuck xd



...……..…../´¯/)……….. (\¯`\
…………/….//……….. …\\….\
………../….//………… ….\\….\
…../´¯/…./´¯\………../¯ `\….\¯`\
.././…/…./…./.|_……_| .\….\….\…\.\..
(.(….(….(…./.)..)..(..(. \….)….)….)....)
.\…………….\/…/….\. ..\/……………./
..\…………….. /……..\……………..…/
….\…………..(………. ..)……………./
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
13 éve
ánemszóltálbe.;D

Felhasználó
13 éve
nemhát am nekem még nem régebben se de bekellett pótolni xddd

megvannnn ati innen szedi a képeket xdd http://stickman.hu/PIZZADOX

Legutóbb szerkesztve marhahús által.

Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
13 éve
Ez nem jött össze.;D

Felhasználó
13 éve
[quote2 marhahús|[Fight_Club]|Offtopic|66334] nemhát am nekem még nem régebben se de bekellett pótolni xddd

megvannnn ati innen szedi a képeket xdd http://stickman.hu/PIZZADOX[/quote2]

mi én küldöm pizzának te ne magyarázz xD
2ui6ci51j4k4cxb62ta.gifthrow.gifQmEItWY.giftatice_04.giftatice_08.gif

Felhasználó
13 éve
TROLLOL(10kari)

Valaki egyszer eljön sörözni velem? buzi aki nem :3

Legutóbb szerkesztve Karex által.

3415044.png

Felhasználó
13 éve
Most figyeled Karex ki megy veled sörözni??
Most olvastam:

Karex [Fight_Club] klán fórumát böngészi.


xdxd
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...1112131415...218»